Image not found
Image Not Found

Plastiklerin Mutluluk Yolculuğu


Omo olarak gerçek değişim için büyükler ve çocuklarla el ele vererek bir iyilik hareketi başlattık. Çevre kirliliğinin en önemli sebeplerinden biri olan plastik atıklara yeniden hayat verme amacıyla başlattığımız bu iyilik hareketi kapsamında Kirlenmek Güzeldir yaklaşımımızı İyilik için Kirlenmek Güzeldir olarak yeniledik. Mahallenizdeki okulların önlerine
Omo İyilik İçin Kirlenmek Güzeldir Geri Dönüşüm Kutuları yerleştirdik.

Toplanan plastiklerin geri dönüşüme kazandırılmasıyla şimdiden biri Ağrı’nın Uzunyazı Köyü’nde, ikincisi ise Trabzon’un Uğurlu Köyü’nde olmak üzere iki park açıldı. Sırada ise yeni parklar var!

Omo İyilik İçin Kirlenmek Güzeldir Geri Dönüşüm Kutularına atacağınız her bir plastik bir gülümsemeye dönüşüyor! Çünkü buraya attığınız plastikler, doğada atık olmak yerine oyun parklarına dönüşüyor ve Anadolu’da oyun parkları olmayan çocukları mutlu etmek için yola çıkıyor.

Omo İyilik İçin Kirlenmek Güzeldir Geri Dönüşüm Kutularımız projemizin ilk senesinde İstanbul’da Üsküdar, Ümraniye ve Beykoz ilçelerinde yer alan ilkokulların ve ortaokulların önünde yerini aldı. Üstelik şimdiye kadar üç belediyede toplanan plastiklerin geri dönüşüme kazandırılmasıyla biri Ağrı’nın Uzunyazı Köyü’nde, ikincisi ise Trabzon’un Uğurlu Köyü’nde olmak üzere iki park açıldı. Haydi sen de bu değişim yolculuğuna destek ol, değişimi birlikte gerçekleştirelim!

ÇÜNKÜ DEĞİŞİM, SENSİZ OLMAZPlastiğin atığa değil, oyun parklarına dönüşmesine katkı sağlayalım!

Image not found

Proje Görselleri


Yeni parkların çocuklarla buluşmasına
katkı sağlamak için, İyilik için Kirlenmek Güzeldir
geri dönüşüm kutularını nerede bulabilirim?